HOME » O NÁS » KDO JSME?

KDO JSME?

Společnost Original Interier, stavby s.r.o. byla založena v roce 2009, kdy navázala na mnoholeté bohaté zkušenosti v oblasti návrhů a stavebnictví. Vzhledem k rozvoji firmy a stále se zvyšujícím nárokům našich zákazníků, se společnost Original Interier, stavby s.r.o. rozhodla rozšířit svou působnost o architektonické a obchodní služby. 
Stále si klademe za cíl nabízet nejvyšší možnou kvalitu k absolutní spokojenosti klientů. Hlavně z tohoto důvodu jsme zrekonstruovali zámek v Předměřicích nad Labem z konce 19. století, který nyní slouží jako exklusivní showroom nabízející širokou škálu produktů jak do interiéru tak exteriéru. Čeká zde na Vás 4000 m2 včetně venkovní prodejní plochy a společnost, která je schopna zajistit realizaci Vašich rezidenčních a komerčních projektů od návrhu po klíč s kompletním vybavením interiéru a exteriéru, které si na jednom místě budete moci prohlédnout a objednat. 
Toto vše za bezkonkurenčních cenových podmínek, které Vám jinde nabídnout nemohou. 
V rámci velkoobchodu showroom slouží také jako objednávkové místo pro spolupracující architekty, designéry, developery, stavební a realizační firmy, hotely, wellness centra atd.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

© 2013-2019, ORIGINAL INTERIER, stavby s.r.o. - Návrhy a realizace originálních interiérů

Realizace a SEO: CCN Plus, s.r.o.